Branşlarımız

Biorezonans

1 Saatte Sigarasız Yeni Bir Hayat Vadediyoruz

Rakamlar günden güne artmakla birlikte dünyada 1 milyardan fazla ülkemizde ise 20 milyondan fazla kişi sigara kullanıyor.  Ve dünyada her yıl milyonlarca insan sigara bağımlılığından ölüyor. Ölüme kadar giden yolda sayısız sağlık problemleri ile de baş başa kalıyor hastalarımız. Bu etkilerini düşündüğümüzde sigara günden güne bir halk sağlığı sorunu haline geldi. Sigaranın hem sağlığınıza hem de ekonominize verdiği zarar ortada. Son zamlardan sonra ekonomik olarak daha da büyük bir yük oluşturmaya başladı. Sigara nikotin bağımlılığı ve psikolojik bağımlılık olarak 2 boyutta insanları etkilemektedir. Sigarayı bırakamıyorum diyen insanların en zorlandığı konu genellikle sigara içmedikleri dönemde nikotin bağımlılığına bağlı olarak oluşan yoksunluk hisleridir. Bu hisler öfke, gerginlik, stres gibi belirtilerdir. Bizler biorezonans cihazı sayesinde elektromanyetik frekanslarla tek seansta sinir stres ve gerginlik hisleri olmadan nikotin bağımlılığına çare olabiliyoruz. Tedaviye eş zamanlı uyguladığımız psikoterapilerle de psikolojik bağımlılık boyutunu hallediyoruz ve hastalara tek seansta sigara bırakmanın kolaylığını ve rahatlığını sunuyoruz. Sağlık bakanlığından onaylı BİCOM Biorezonans cihazı ile ağrısız acısız ilaçsız ve yan etkisiz bu bir saatlik tedaviye tüm sigara bağımlılarını bekliyoruz.

Biorezonans cihazına hastanın içtiği sigara ve külleri bir kapsül yardımıyla cihaza yükleniyor ve cihaz hem hastanın vücuduna yerleştirilmiş elektrotlardan hem de bu kapsül içindeki sigaradan frekans bilgisi alıyor. Alınan bu frekans bilgileri 1 saat içerisinde cihaz yardımı ile ters frekansa çevrilerek hastaya tekrar yükleniyor. Birbirinin tam tersi iki frekans karşılaşınca nötrleşir. Yani +1 ile -1 karşılaşınca sonuç sıfır olur. Hastaya yüklenen bu yeni ters frekans sayesinde hastanın vücudunda bulunan nikotin bilgisi sıfırlanıyor ve nikotin bağımlılığı tek seansta son buluyor.

Biorezonans terapisi ortalama 1 saat sürmektedir. Hastalarımız Biorezonans terapisi alırken eş zamanlı olarak bırakma sürecinde uyulması gereken kurallar ve psikolojik bağımlılığın üzerine gitmenin bazı yöntemleri anlatılıyor.

Terapi süresince cihazda programlanan bir adet manyetik çip ve su hasta verilir. Bu çip ve su sayesinde hastalarımız tedavi sonrasında terapinin etkisini hissediyor ve süreç daha rahat geçiriliyor.

Peki zararı var mı? Biorezonans cihazından yayılan frekanslar, bir cep telefonundan yayılan frekansın binde biri kadardır. Yani herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Cihazın nikotin bandı ve nikotin sakızına göre avantajı tedavi esnasında vücuda ilave herhangi bir nikotin vermemesidir. Bu tedavi sayesinde sinir, stres ve gerginlik yaşamadan bu bağımlılıktan kurtulabilirsiniz.

Daha fazla gecikmeden gelin 1 saatte sigarayı bırakmanıza yardımcı olalım.
Powered by Froala Editor

Bölüm Doktorları
Farabi Hastanesi ile

sağlıkla gülümse hayata. konforlu sağlık hizmeti. teknolojik sağlık hizmeti. modern sağlık hizmeti.

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.