Başhekimden

Biz her şeyi kendinizi iyi hissetmeniz için yaptık.

Toplumumuzun sağlık alanındaki artan ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla kurduğumuz hastanemizin bugün sadece Konya’da değil ülkemizin en ücra köşelerinde bile bilinirliliğinin mutluluğu içerisindeyiz.

Ülkemizin dört bir yanından hatta yurt dışından ülkemize yolu düşen binlerce insanımızı ağırladık. Ortalama her yıl 250.000 insanımızı hastanemizde misafir edip, 10 bine yakın ameliyatı gerçekleştirdik. Bu ameliyatların birçoğunun ülkemizde ilk özelliği taşımasıyla gururlandık.

Açıldığımız günden bu yana “Acaba daha farklı ve yeni nasıl bir uygulama yaparak, hasta ve yakınlarının konforunu artırırız” bilinciyle hareket ettik. Ulaştığımız hasta sayıları, bizi ülkemizdeki özel hastaneler arasında en fazla hasta kabul eden sağlık merkezleri arasında yer almamızı sağladı.

Hep yeniliklerin pesinden koşarak bilimsel gelişmelerin takipçisi olurken, ilk günkü heyecanımızı kaybetmemeye çalıştık. Birçok hastasına şifa dağıtarak kendisini kabul ettirmiş birçok yeni hekim arkadaşımız aramıza katıldı. Yeni poliklinikler, uygulamalar derken, personel sayımız başladığımız güne oranla iki kattan fazla arttı.

Yurt dışında yasayan Türk vatandaşlarımızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri ile anlaşma sağladık. Bu anlaşma sayesinde gurbette yaşayan binlerce yurttaşımız, merkezimizden ücretsiz faydalanma imkânı oldu. Binlerce kilometre ötelerden gelip, aynı dili konuştuğu, aynı örf ve adetlere sahip kişilerden sağlık hizmeti aldı.

Yaptığımız işlerden birçok ödül aldık, taraflı tarafsız birçok kesim tarafından alkışlandık ancak şunu çok iyi bilmelisiniz ki biz ne iş yaptıysak yapalım, sizin kendinizi iyi hissetmeniz için yaptık ve yapmaya da durmaksızın devam edeceğiz.


Powered by Froala Editor

Farabi Hastanesi ile

sağlıkla gülümse hayata. konforlu sağlık hizmeti. teknolojik sağlık hizmeti. modern sağlık hizmeti.

© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.